• کشاورزی پایدار، محیط زیست پاک و غذای سالم
  • کشاورزی پایدار، ضرورت پیشرفت پایدار
  • کشاورزی پایدار، ضرورت پیشرفت پایدار
  • کشاورزی پایدار با همدلی و همزبانی
پنج شنبه 04 مرداد ماه 1403
Rhinoslider 1.05

فرازي از وصيت نامه شهيد محمد اسماعيل احمدي

بسم رب الشهداء و الصديقين

لا يستوي القاعدن من المومنين غير اولي النصررور ال مجاهدون في سبيل الله باموالهم و انفسهم فضل الله المجاهدين باموالهم وانفسهم علي القاعدين درجه وكللا وعدالله الحسني وفضل الله المجاهدين علي القاعدين اجا عظيما
(سوره نساء ايه 94)


با سلام محضر مبارك حضرت بقية الله الاعظم روحي له الفدا و نايب برحقش، پير جماران و فقيه عالي قدر دانمه ظله و بادرود بي پايان نثار ارواح طيبه شهداء از صدر اسلام تاكنون باالاخص شهداي شهرمان و باسلام خدمت برادران و خواهران حزب الله و امت شهيد پرور .
بار الهي سپاس مي گويم ترا كه بهترين لحظات عمر مرا در بهترين عصر يعني عصري كه مكتب توحيد و كتاب قرآن حاكم و فرزند زهرا (س)، حسين زمان بر ما ولايت دارد .بار پروردگارا گناهان و نافرمانيهاي مرا از دستوراتت ببخشاي و مرا جزء بندگان صالح خود و در زمره شهدا قرار بده.
برادران و خواهران گرامي هرگز لحظه اي از ياد خداوند غافل نشويد كه در صورت غافل شدن دچار مصايب بزرگي مي شويد و قرآن مي فرمايد هركس از ذكر و ياد خدا غافل شود زندگي پر پيچ و خمي خواهد داشت و هميشه پيرو امام باشيد و لحظه اي از طاعت آن دست بر نداريد و در مقابل منافقين محكم و استوار بایستيد و در مورد مسائل سياسي پشت سر امام حركت كنيد و از امام تند تر حركت نكنيد كه سر انجام آن سقوط مي باشد .
اما سخني با شما پدر و مادر عزيزم، نمي دانم چگونه كلام را بگويم چراكه شما زحمات زيادي را براي من كشيده ايد كه حتي نتوانسته ام يك ذره آن را جبران كنم كه از اين بابت غبطه مي خورم. به هر حال من امانتي بوده ام در دست شما كه آنرا سالم به صاحبش رجعت داديد چه سعادتي بالاتر از اين كه فرزندتان را در راه اسلام فدا و قرباني كرديد .
خدايا به پدر و مادرم صبر و اجر فراوان عطا فرما، خدايا امام عزيز ولايت فقيه و فقيه عاليقدر و ياران آنها را حفظ و ياري فرما، خدايا پدر و مادرم را ازمن راضي گردان، خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

ورود |عضويت
  نظرسنجي
درباره پرتال ما نظر بدهيد:

 

تعداد جوابها : 172

بسيار خوب : 55%
خوب : 5%
متوسط : 2%
ضعيف : 37%

  ارسال  
  كاربران حاضر در پورتال
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 139
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 139

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 2416800
Visitors بازديد هاي امروز: 841
Visitors بازديد هاي ديروز: 878
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا